flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

Moduł Ofert Pracy S@M dla portali miejskich to miejsce łączące poszukujących pracy oraz pracodawców. Dla każdej z tych grup skonstruowano odrębny formularz zgłoszeniowy, umożliwiający pozostawienie ogłoszenia. Publikacja ogłoszeń odbywa się on-line lub po moderacji. Ogłoszenia on-line lub do moderacji prezentowane są  w panelu administracyjnym po e-mailowej weryfikacji konta zgłoszeniowego. Publikowane informacje posiadają czas życia, po którym wymagane jest przedłużenie. Moduł informuje ogłoszeniodawców o upływającym terminie ogłoszeń i umożliwia przedłużanie czasu publikacji. 

Istnieje możliwość uruchomienia modułu z rejestracją Internautów i elementami społecznościowymi.

 

Moduł Ofert Pracy S@M dla PUP umożliwia pracodawcy pozostawienie zgłoszenia wolnego miejsca pracy. Po wypełnieniu formularza dane zostają zapisane w bazie danych. Ponadto po wypełnieniu danych aplikacja umożliwi pracodawcy pobranie wypełnionego formularza "Zgłoszenia oferty pracy/wolnego miejsca zatrudnienia" na urzędowym druku, który wystarczy wydrukować i dostarczyć do PUP. Zgłoszona oferta zostaje zapisana w bazie danych. Redaktor modułu może ją aktywować w panelu zarządzania po dostarczeniu druku przez pracodawcę .


Redaktor może w panelu zarządzania ustawić parametry konfiguracji np. tekst widoczny przed i po dodaniu oferty w portalu. Każda oferta pracy jest opatrzona datami publikacji. Po deklarowanej dacie oferta przechodzi automatycznie do archiwum. Moduł umożliwia zarządzanie ofertami pracy w panelu administracyjnym - przenoszenie do archiwum lub aktywowanie archiwalnej oferty.

Oferty są prezentowane w dwóch trybach: otwartym - gdzie prezentowane są dane pracodawcy, bądź zamkniętym - dane kontaktowe pracodawcy są ukryte, publikowane są dane kontaktowe osoby uprawnionej w PUP do zarządzania ofertą. Internauci mogą przeglądać oferty, korzystając z rozbudowanej wyszukiwarki.

 

 

 

Zestawienie aktualnych ofert pracy.

 

 

 

Zgłaszanie nowych ofert pracy do bazy.

 

 

 

 

Przykład zarządzania ofertami pracy w panelu administracyjnym.

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_