flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

Moduł E-Publikacje S@M służy do udostępniania wydawnictw w formie elektronicznej (materiałów promocyjnych, gazet, broszur, ulotek, e-booków). Poprzez zastosowanie modułu zwiększa się znacznie zakres odbiorców publikowanych w tradycyjny sposób wydawnictw.
W wielu przypadkach najświeższe wydawnictwa elektroniczne publikowanie są automatycznie w zaplanowanym miejscu na pierwszej stronie portalu.

 

Po wybraniu modułu Internauta widzi najświeższe wydawnictwa elektroniczne uporządkowane według stworzonych przez Redaktora kategorii. Wydawnictwa mogą być prezentowane zajawkowo za pomocą tytułu, grafiki zajawkowej (np. okładka), krótkiego opisu lub bezpośredniego linku do wydawnictwa. Internauta może wybrać i zapoznać się z najświeższymi wydawnictwami lub zobaczyć wszystkie wydawnictwa z wybranej przez siebie kategorii. Po wybraniu konkretnego wydawnictwa Internauta może zapoznać się z jego szczegółami (wprowadzenie, spis treści, najciekawsze artykuły, załączniki) lub może pobrać / otworzyć całość wydawnictwa. Link do wydawnictwa znajduje się zawsze w zaakcentowanym w projekcie graficznym miejscu. Rodzaj pliku do pobrania lub otworzenia sygnalizowany jest ikoną (pdf, zip, doc itp.) z wielkością pliku w kB. Internauta ma do dyspozycji wyszukiwarkę, przeszukującą wydawnictwa według różnych kryteriów (kategoria, czas publikacji, opis).

 

 

 

 

Widok zestawienia E-publikacji w podziale na stworzone w portalu przez administratora 

 kategorie.

 

 

 

Przykład opisania elektronicznej publikacji do pobrania.

 

 

 

Widok zestawienia E-publikacji w portalu.

 

 

 

 

Widok zarządzania E-Publikacjami.

 

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_