flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

Moduł Galerii Portalowych S@M umożliwia dodawanie, usuwanie i edycję galerii do ilości ograniczonej pojemnością zastosowanej macierzy dyskowej oraz łączenia ich z elementami PLAFTORMY: stronami Portalu, aktualnościami Centrum Prasowego, wydarzeniami w Kalendarzu Wydarzeń i innymi.

Galerie posiadają również możliwość grupowania i wyświetlania zdjęć według określonego kryterium (kategoria, tagi). Publikacja zdjęć w galerii jest jednym z trzech sposobów zamieszczania grafik w modułach PLATFORMY S@M.

 

 

W Module Galerii Portalowych S@M zastosowano mechanizm "dodawania masowego" zdjęć. Umożliwia on jednorazowe dodanie wielu grafik do galerii. Dotychczasowy rekord redakcyjny to ponad 300 zdjęć w jednej galerii. 

 

Zestawienie listy galerii w module Galerie Portalowe W galerii istnieje możliwość tworzenia drzewiastej struktury kategorii i podkategorii, w których są grupowane galerie.

 

 

 

Przykład edycji parametrów zdjęcia w galerii.

 

 

 

Ustalanie kolejności zdjęć w galeriach odbywa się za pomocą mechanizmu przeciągnij i upuść.

 

 

 

Galeria posiada zakładkę konfiguracyjną, umożliwiająca administratorowi ustawianie parametrów (rozmiarów generowanych wielkości, kolorystyki widoku) zdjęć w tworzonych galeriach.

 

 

 

Galerie od strony internauty posiadają funkcję pokazu slajdów w galerii
lub przeglądania kolejno zdjęć.

 

 

Zobacz przykładową galerię.

Widok rozplanowania galerii w portalu jest uzależniony od projektu graficznego.

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_