flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

 

PLATFORMA S@M zakłada jeden panel administracyjny, który umożliwia tworzenie kont, służących do logowania i dostępu do panelu administracyjnego przez redaktorów i zarządzania informacją we wszystkich wymienionych modułach funkcjonalnych.

 

Upoważniony Administrator może w module Administracja stworzyć nowy profil dla redaktora nadając mu uprawnienia do poszczególnych modułów funkcjonalnych oraz określić zakres czynności jakie może on wykonywać.

 

Moduł Administracji umożliwia  kontrolowanie i zatwierdzanie treści wprowadzanej przez redaktorów. Uprawnienia są granularne - umożliwiają nadanie danemu redaktorowi uprawnień np. tylko do określonej kategorii  informacji w module (np. grup stron lub strony).

 

Administracja Dostępem - widok profilu redaktora

 

PLATFORMA S@M  nie posiada ograniczenia co do ilości kont redakcyjnych i administracyjnych oraz ograniczenia co do jednorazowej pracy wielu redaktorów.

 

 

Administracja - przykład nadawania uprawnień do modułu i danych na Interaktywnej mapie.

Administracja - przykład nadawania uprawnień do modułu i danych na Interaktywnej Mapie.

 

Moduł Administracja pozwala bardzo precyzyjnie określić dostęp oraz działania redaktora w każdym z modułów.

 

Przykłady:

Redaktor posiada możliwość wprowadzania informacji np. do Centrum Prasowego. Jego informacje przed publikacją wymagają zatwierdzenia (moderacji) pracownika o wyższych uprawnieniach. Redaktor ma dostęp jedynie do wiadomości wprowadzonych przez siebie.

 

Redaktor posiada możliwość wprowadzania informacji np. do Centrum Prasowego. Sam może informacje po zredagowaniu opublikować i są one widoczne na stronie internetowej. Redaktor ma dostęp jedynie do wiadomości wprowadzonych przez siebie.

 

Redaktor (moderator) posiada możliwość wprowadzania informacji np. do Centrum Prasowego. Sam może informacje po zredagowaniu opublikować i są one widoczne na stronie internetowej. Redaktor może edytować i publikować także wiadomości innych redaktorów.

 

Uprawnienia redakcyjne mogą dotyczyć i łączyć dostęp do wielu modułów równocześnie. Czyli po zalogowaniu redaktor może mieć dostęp w menu redakcyjnym do wielu modułów i posiadać różne zakresy funkcji (wprowadzanie, dodawanie, publikacja informacji, itp.)

 

Nadając uprawnienia redakcyjne Administrator może dla każdego z modułów udostępnić Redaktorowi edytory w polach formularzy o różnym zakresie funkcjonalnym. Mogą to być jedynie czyste pola tekstowe lub bardzo zaawansowany edytor umożliwiający opracowanie wprowadzanych treści.
Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_