flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

Flashbox służy do akcentowania wybranych (najciekawszych/najważniejszych) aktualności w formie generowanej automatycznie animacji. Flashbox z oznaczonych przez redaktora wiadomości automatycznie prezentuje tytuł, fragment tekstu wiadomości oraz automatycznie formatowaną grafikę.

W przypadku prezentowania we Flashboxie więcej, niż jednej aktualności co kilka sekund następuje automatyczna zmiana prezentacji. Internauta może samodzielnie sterować czasem prezentacji aktualności. Po najechaniu na Flashbox kursorem myszy następuje jego zatrzymanie. W przypadku zainteresowania Internauty aktualnością po kliknięciu na nią przechodzi do pełnego tekstu.

Wykorzystanie Flashboxa w projekcie strony głównej pozwala skutecznie przyciągnąć uwagę Internauty do wybranych aktualności oraz zaakcentować ich ważność.

 

FlashBox


 

 

Moduł Promowane Strony umożliwia wyróżnienie wybranych przez Redaktora stron portalu E-GOV (CMS). Strona oznaczona przez Redaktora jako promowana pojawia się w zaplanowanym miejscu w formie tytułu, zajawki i grafiki zajawkowej. W przypadku oznaczenia kilku stron jako promowane zajawki rotują w ustalonym czasie.

 

Przeczytaj Koniecznie.

 

 

Poniżej zamieszczono przykłady zastosowania Flashboxa oraz Promowanych Stron w projektach.

 

 

Przykład wykorzystania Flashboxa oraz opcji promowane strony - Urząd Miasta Opoczna.

 

 

Przykład wykorzystania Flashboxa oraz opcji promowane strony - Urząd Miasta Inowrocław.

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_