flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

Ile razy mieli Państwo potrzebę wykonania prostych czynności jak skrócenie filmu i zmiana jego formatu do takiego, obsługiwanego przez przeglądarki, albo chociażby zmiana rozmiaru szeregu zdjęć zrobionych w dużej rozdzielczości.

Dla Państwa wygody zgromadziliśmy i opisaliśmy szereg aplikacji, które tymi czynnościami się zajmują. Wszystkie z nich są darmowe, nie posiadają żadnych reklam i żadnych ograniczeń. Ich licencja pozwala wykorzystywać je także w pracy. Opisujemy je więc dla Państwa poniżej i mamy nadzieję, że pomogą Państwu w sprawnym prowadzeniu portalu internetowego.

Wszystkie aplikacje dostępne są w języku polskim, a najlepsze w nich jest to, że cały pakiet zawarty jest w jednym pliku instalacyjnym, a więc wszystkie te narzędzia instaluje się kilkoma kliknięciami.

Proponowane programy podzieliliśmy tematycznie, według dziedzin którymi się zajmują.

 

Free Studio

POBIERZ PAKIET INSTALACYJNY

 

Aplikacje społecznościowe
 

Aplikacje służące do współpracy z kanałami YouTube i FaceBook, pozwalające na konwersję, pobieranie i seryjne ładowanie materiałów.

 

Free YouTube Download

Aplikacja umożliwiająca pobieranie filmów z popularnego portalu YouTube. Dzięki niej łatwo i sprawnie można zapisać na dysku dowolny film, wywiad lub inny materiał wideo w razie zajścia takiej potrzeby.

Free YouTube to MP3 Converter
Służy do zamieniania filmów umieszczonych na kanałach YouTube na pliki dźwiękowe mp3.

Free YouTube Uploader
Doskonały i prosty w obsłudze interfejs do ładowania filmów na własny kanał YouTube. Narzędzie to jest niezwykle pomocne, w przypadku prowadzenia osobnego profilu na stronie YouTube. Pozwala na masowe kolejkowanie filmów i ich automatyczne umieszczenie w serwisie.

Free Uploader for Facebook
Ta aplikacja pozwala na zautomatyzowanie procesu przesyłania plików (zarówno obrazów jak i filmów) i umieszczanie ich na profilu FaceBooka

Free YouTube to iPod and PSP Converter
Free YouTube to iPhone Converter
Free YouTube to DVD Converter

 

 Konwertery dla urządzeń przenośnych

 

Seria programów pozwalająca konwertować filmy do formatów obsługiwanych przez kolejne urządzenia przenośne. Dzięki nim każdy film wideo jaki mamy na dysku można będzie udostępnić internautom do pobrania, w formacie obsługiwanym przez posiadane przez nich urządzenie przenośne. Obsługiwana jest większość urządzeń przenośnych dostępnych na rynku, między innymi są to iPhone, smartfony z systemem Android, PlayStation Portable, iPad i szereg innych.

Free Video to Android Converter
Free Video to Apple TV Converter
Free Video to BlackBerry Converter 
Free Video to HTC Phones Converter
Free Video to iPad Converter 
Free Video to iPod Converter 
Free Video to iPhone Converter
Free Video to LG Phones Converter
Free Video to Motorola Phones Converter
Free Video to Nintendo Converter
Free Video to Nokia Phones Converter
Free Video to Samsung Phones Converter
Free Video to Sony Phones Converter
Free Video to Sony Playstation Converter
Free Video to Sony PSP Converter
Free Video to Xbox Converter
Free Video to Tablet PC Converter

 

Konwertery audio i wideo

 

Pakiet aplikacji do konwersji plików pomiędzy formatami wideo i audio. Dzięki nim można utworzyć płyty DVD, lecz również materiały wideo w niezwykle popularnym i zajmującym mało miejsca formacie używanym w sieci - .flv (flash video).

Free Video to Flash Converter
Aplikacja służąca do zmiany dowolnego z plików filmowych na format obsługiwany przez większość portali internetowych (w tym także system S@M3). Aplikacja ta pozwala utworzyć kolejkę plików do konwersji, co jest niezwykle pomocne, gdyż proces konwersji obszernego materiału jest często czasochłonny. Dodatkowo program umożliwia wybranie opcji konwersji, pozwalając znaleźć balans pomiędzy jakością i wielkością pliku, co ma także wpływ na jego odtwarzanie dla użytkowników portali z nieco wolniejszym połączeniem internetowym. Dokładna instrukcja do tej aplikacji umieszczona jest w plikach pomocy dołączanych do systemu 

Free Video to MP3 Converter
Program pozwala wyciągnąć z dowolnego filmu ścieżkę dźwiękową i zapisuje ją w popularnym formacie mp3, z jakością jaką wybiera użytkownik.

Free DVD Video Converter
Free Video to DVD Converter
Free 3GP Video converter
Free Video to JPG Converter
Free Audio Converter
Free Audio to Flash Converter
Free WebM Video Converter
Free MP4 Video Converter
Free AVI Video Converter

 

 Wypalanie płyt CD i DVD

 

Aplikacje umożliwiające wypalanie płyt to darmowe programy służące do nagrywania płyt DVD i CD, a także audio CD i Video DVD.

Free Disc Burner
Darmowy program do tworzenia nowych płyt. Pozwala on utworzyć nową kompilację (zarówno DVD i CD) na podstawie dowolnych plików użytkownika przechowywanych na komputerze. Dzięki niemu można nagrać dowolny obraz płyty przechowywany w otwartym, darmowym formacie .ISO

Free DVD Video Burner
Free Audio CD Burner
Free Audio CD to MP3 Converter

 

Edytory audio i wideo

 

Seria aplikacji do edycji plików audio i wideo przyda się każdemu. Dzięki tym darmowym programom każdy może samemu skrócić plik audio lub wideo nie będąc zmuszonym do poznawania profesjonalnych i drogich aplikacji do pracy z tymi plikami używanych przez profesjonalistów. Zawierają one prosty interfejs i najbardziej potrzebne do edycji portalu narzędzia.

Free Screen Video Recorder
Prosta aplikacja pozwalająca na zapisywanie pulpitu komputera. Kilka dostępnych w niej opcji pozwala określić format obrazków jakie będziemy tworzyć i wybrać kodek wideo używany przy nagrywaniu filmów. Program oferuje możliwość zapisywana całego pulpitu, aktywnego okna lub dowolnie wskazanego obszaru. Z pewnością przyda się on w tworzeniu np. krótkich filmów instruktażowych.

Free Image Convert and Resize
Prosty program pozwalający na automatyczną konwersję wielu obrazów. Dzięki niemu można określić docelowy format i rozmiar zdjęcia, pomniejszając tym samym fotografie często zapisywane w zbyt dużej jak na potrzeby prowadzonego portalu rozdzielczości. Pliki dodane do kolejki konwertowane są automatycznie. Dodatkowo można seryjnie zmienić ich nazwę tworząc tym samym dobrze opisane kolekcje.

Free Video Dub
Jest to uproszczona wersja popularnej od lat, także darmowej aplikacji służącej do pracy z plikami wideo. W wersji tutaj udostępnionej dostępne narzędzia zostały ograniczone jedynie do tych służących do przycinania materiału. Korzystając więc z tego programu każdy użytkownik szybko nauczy się skracać swoje materiały wideo nie poświęcając niepotrzebnie czasu na poznawanie nazbyt rozbudowanych opcji drogich profesjonalnych aplikacji.

Free Audio Dub
Aplikacja podobna do tej opisywanej powyżej. Kilkoma kliknięciami pozwala zaznaczyć interesujący nas fragment pliku audio i zapisać go we wskazanym formacie.

Free Video Flip and Rotate
Dzięki tej aplikacji użytkownik może obrócić, lub odbić dowolny materiał wideo.

 

Obrazy i filmy 3D


Aplikacje do tworzenia zdjęć w popularnym dziś trójwymiarowym standarcie, współpracujący z okularami anaglyfowymi. Tworzy on zdjęcia trójwymiarowe z jedej fotografii, a także pozwala na skłądanie ich w dużo wyższej jakości, na podstawie dwóch zrobionych zdjęć wmulujących oczy internauty.

Free 3D Photo Maker
Free 3D Video Maker

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_